Bethobi Şikayet

0 0 votes
Article Rating

Sektöre adım atarken verdiği sözlerle dikkat çeken ve daha iyi olacağının sinyallerini veren Bethobi, bu anlamda tam bir hayal kırıklığı yaşatmış ve kullanıcılarını mağdur etmiştir. Siteye bir hevesle kayıt olan tüm müşteriler, kısa zaman içerisinde siteden ayrılmış ve yatırımlarını çekmek durumunda kalmışlardır. Bu durumun nedeni sitenin söylediği hiçbir şeyi yerine getirmemesidir. Ayrıca Bethobi, birçok alanda problem yaratarak kullanıcılarının şikayetlerine maruz kalmıştır. Özetlemek gerekirse site, bonuslardan ödeme yöntemlerine, oyunlardan müşteri hizmetlerine kadar her noktada sorun yaratmış ve Bethobi şikayet başlıklarının açılmasına neden olmuştur. Saydığımız gerekçelerden ötürü siteye kayıt yaptırmamanızı ifade ediyoruz.

Bethobi Şikayet Poker Oyunları Şikayetleri

Sitede poker oyunları oynayan müşterilerin çok fazla şikayetçi olduğunu belirtmek gerekmektedir. Site yönetimi, poker oyunlarını güncellemediği için oyunlarda sürekli olarak sorun çıkmaktadır. Bu durum nedeniyle birçok müşteri, kazançlarını poker oyunlarında değerlendirememiş ve kazanç elde edememiştir. Bununla beraber sitenin poker alanında verdiği yüzdeler oldukça düşüktür. Bu durum kazancın oluşmasına da engel olmaktadır. Bethobi poker oyunları şikayetleri ile sürekli olarak karşılaştığından artık tercih edilmemekte ve sevilmemektedir.

Bethobi Free Bonus Şikayetleri

Her oyuncu siteye kayıt olduğunda free bonus sahibi olmak istemektedir. İlk açıldığı günlerde kullanıcılarına koşulsuz şartsız free bonus sunan site, daha sonraları bu işlemleri askıya almıştır. Promosyonlar sekmesinden kaldırılan free bonus, müşterilerin siteyi şikayet etmelerine sebebiyet vermiştir. Son derece haklı bir istek karşısında böyle bir tutum sergileyen Bethobi free bonus şikayetleri aldığından dolayı kimseye çekici gelmemektedir.

Bethobi Blackjack Oyunu Şikayetleri

Tıpkı pokerde olduğu gibi blackjack oyununda da aynı oyun sağlayıcısını kullanan Bethobi, benzer sorunları blackjack için de yaşatmaktadır. Müşteriler, keyif için geldikleri sitede blackjack oynamak istediklerinde birçok sorunla karşı karşıya gelmektedirler. Bu yüzden sevilmeyen sitenin bu oyun için kazandırma oranı da son derece düşüktür. Yani müşterilerin Bethobi’de blackjack oynaması kazançlı bir hamle değildir. Ayrıca oyun sistemindeki hatalar ve krupiye ekibinin yeteneksiz olması sebebiyle Bethobi blackjack oyunu şikayetleri ile defalarca karşılaşmıştır. Saydığımız gerekçelerden ötürü siteye kayıt olmamanızı destekliyoruz.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
0 0 votes
Article Rating
Abone ol!
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments