Festivalbet Şikayet

0 0 votes
Article Rating

Sitenin içerisinde yer alan bilgileri incelemeye başladığımızda ilk olarak bu sitenin müşterilerine 2015 senesinden bu yana hizmetlerini sunmaya devam ettiğini görebiliyoruz. Site içerisinde bu sunulan hizmetlerde bir lisans da konumlandırılmış herhangi bir Festivalbet şikayet ve benzer durumlarının oluşmaması için. Konumlandırılan bu lisansını incelemeye aldığımızda siteye lisansın Curacao tarafından verildiği görülüyor ve verilen lisansına ait numarası da 8048/JAZ olarak belirtilmiş. Aynı zamanda SSL ismi tarafından da site korunmakta. Bu şekilde yer alan bilgilerine erişimlerin sitenin en alt kısmında yer alan dipnot bölümünden erişimlerin sağlanabileceğini görüyoruz.

Festivalbet Para Yatırma İşlemleri Şikayetleri

Bu site içerisinde müşterilere para yatırma işlemleri de sunulan bir durum. Bu para yatırma işlemlerinde üstelik pek çok yöntemin de sunulduğunu görebiliyoruz. Ancak yine de acaba Festivalbet para yatırma işlemleri şikayetleri oluşuyor mu diye kişilerin kafasında soru işaretleri oluşabiliyor. Ancak bu sitede herhangi bir şekilde problemin oluşmadığını söyleyebiliyoruz. Yani sorunsuz bir şekilde sitede üyelik ve para yatırma gibi işlemler özellikle lisansından kaynaklı olarak gerçekleştirilebiliyor.

Festivalbet Canlı Destek Hattı Şikayetleri

Bu sitede müşterilerin iletişim kurabilmeleri açısından en alt sağ kısmında bir de canlı destek hattının bulunduğunu görmekteyiz. Bu canlı destek hattı müşterilerine hizmetlerini 7/24 şeklinde sağlayan bir servis. Sağlanan hizmetler sayesinde herhangi bir şekilde Festivalbet canlı destek hattı şikayetleri cevap vermiyor, çözüm üretmiyor tarzında oluşmamakta. Sitede her türlü konuya ilişkin bilgilendirme ve yardımların direk olarak gerçekleştirilebildiğini görmekteyiz.

Festivalbet Yeni Giriş Adresi Şikayetleri

Sitenin en üst kısmında yer alan duruma bakıldığında bu sitede bir adres değişikliği durumunun bulunduğunu görüyoruz. Siteye yeni girişler Festivalbet30 isminden gerçekleştiriliyor. Ancak bu durum herhangi bir açıdan Festivalbet yeni giriş adresi şikayetlerini oluşturmamakla birlikte üstelik girişlerde yardım sağladığı için olumlu bir durum olarak da kabul ediliyor. Sitenin içerisindeki bu değişiklikte özellikle bu sitenin bağlı bulunduğu şirket durumunun oldukça önemli olduğunu görüyoruz. Sitenin yurt dışı kaynaklı olarak Total Gaming bünyesinde yer alması herhangi bir şekilde sitenin BTK tarafından engele maruz kalmaması için bu şekilde bir yöntem belirlenmiş.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
0 0 votes
Article Rating
Abone ol!
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments