Setrabet Şikayet

0 0 votes
Article Rating

Ülkemize yeni giriş yapmış olan ve aynı zamanda yeni kurulmuş olan bir site olarak bu siteyi inceleyebilmek mümkün. Sitenin çeşitli bilgilerini incelemeye aldığımızda kendi şirket bünyesinde hizmetlerini sunduğunu ve aynı zamanda bu hizmetlerinde  bir lisansın da bulunduğunu görebiliyoruz. Bu lisans siteye Curacao ismi tarafından sağlanırken lisansına ait numarasının da site içerisinde 8048/JAZ2017-009 olarak belirtildiğini görmekteyiz. Bu şekilde yer alan bilgi seçeneklerinin haricinde bir de site içerisinde müşterilere Türkiye merkezli hizmetlerin sunulduğu da görülebilmekte. Sitenin bu şekilde yer alan bilgilerinden sonra aslında pek de bir Setrabet şikayet ya da benzer durumlar oluşmadan siteden hizmetlerin alınabileceği görülebiliyor.

Setrabet Adres Değişikliği Şikayetleri

Bu site belirtildiği üzere kendi şirket bünyesinde ve Türkiye merkezli hizmet veren bir site. Bu nedenle de herhangi bir şekilde şu an için adres değişikliğine gidilmesine gerek kalmamış. Durum böyle olunca da sitenin hakkında Setrabet adres değişikliği şikayetleri ya da benzer durumlar müşteriler tarafından gelmiyor.

Setrabet Müşteri Hizmetleri Şikayetleri

Sitenin müşteri hizmetleri açısından müşterilerine bir canlı destek hattı sunduğunu görmekteyiz. Bu canlı destek hattı tüm müşterilerine 7/24 şeklinde hizmet vermekle görevlidir. Vermiş olduğu bu hizmetler sayesinde aynı zamanda sitenin herhangi bir problem oluşmadan müşterilerine her türlü konuda yardım sunduğu da biliniyor. Yani cevap vermiyor ya da benzer Setrabet müşteri hizmetleri şikayetleri ile karşılaşılması imkansız diyebiliyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
0 0 votes
Article Rating
Abone ol!
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments